Компетентнісно орієнтоване навчання: виклики та перспективи

Dublin Core

Назва

Компетентнісно орієнтоване навчання: виклики та перспективи

Тематика

освіта

Опис

Компетентнісно орієнтоване навчання: виклики та перспективи : збірник тез ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Компетентнісно орієнтоване навчання: виклики та перспективи», Київ, 29 березня 2021 р. (наукове електронне видання). Київ : Педагогічна думка, 2021.  268 с.
До збірника увійшли тези учасників ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Компетентнісно орієнтоване навчання: виклики та перспективи» (Київ, 29 березня 2021 року), в яких розглянуто проблеми формування наскрізних умінь учнів в освітньому процесі, інтегрований та міжпредметний підходи в реалізації компетентнісно орієнтованого навчання, виклики та проблеми підготовки вчителя до компетентнісно орієнтованого навчання учнів, роль та особливості засобів навчання в освітньому процесі, компетентнісно орієнтована методика навчання учнів різних предметів, контроверсійні питання розвитку змісту шкільної історичної та громадянської освіти.

Дата

2021

Мова

українська

Тип

збірник матераілів конференції

Ідентифікатор

https://repository.zippo.net.ua/files/original/44fd888bcdd7d0511ed97c71faa3cd30.pdf

Документи

тези_Інтернет_конф_29_03_2021.pdf

Цитування

“Компетентнісно орієнтоване навчання: виклики та перспективи,” Репозитарій КЗ "Житомирський ОІППО" ЖОР, доступний 9 серпня 2022 р., https://repository.zippo.net.ua/items/show/147.

Вихідні формати

Позиція: 28 (113 переглядів)