Порадник для батьків дітей з особливими освітніми потребами

Dublin Core

Назва

Порадник для батьків дітей з особливими освітніми потребами

Тематика

інклюзивна освіта

Опис

Порадник для батьків дітей з особливими освітніми потребами / КЗ "Житомирський ОІППО" ЖОР, Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти ; авт. кол. О. С. Голентовська та ін. Житомир, 2020. 31 с. (Школа "Бути батьками").
Навчально-методичний посібник "Порадник для батьків дітей з особливими освітніми потребами" розроблений в межах проєкту "Школа "Бути батьками", з метою здійснення просвітницької, консультаційної підтримки сімей, які виховують дитину з особливими освітніми потребами. Представлені матеріали зосереджують увагу читача на важливості проблеми збереження психічного здоров'я батьків як учасників освітнього процесу, особливостей навчання та розвитку дитини у часі крантинних обмежень, можливості використання он-лайн ресурсів, які довели свою ефективність, а також інформації про те, де шукати підтримку та допомогу для успішної реалізації усіх кроків освітнього маршруту дитини.

Автор

Голентовська Ольга Святославівна
Градівська Віта Михайлівна
Гуменюк Антоніна Валеріївна
Жабіцька Олена Миколаївна
Козир Вікторія Вікторівна

Дата

2020

Мова

українська

Тип

навчально-методичний посібник

Ідентифікатор

https://repository.zippo.net.ua/files/original/f14b348da586f5b4e3aaa0a9ffdd6665.pdf

Документи

new-161_poradnik-dlya-batkіv-4.pdf

Цитування

Голентовська Ольга Святославівна і т.п., “Порадник для батьків дітей з особливими освітніми потребами,” Репозитарій КЗ "Житомирський ОІППО" ЖОР, доступний 1 грудня 2021 р., https://repository.zippo.net.ua/items/show/181.

Вихідні формати

Позиція: 173 (14 переглядів)