Психолого-педагогічні засади інтегрованого підходу до навчання у початковій школі в умовах НУШ

Dublin Core

Назва

Психолого-педагогічні засади інтегрованого підходу до навчання у початковій школі в умовах НУШ

Тематика

початкова школа

Опис

Психолого-педагогічні засади інтегрованого підходу до навчання у початковій школі в умовах НУШ : навчально-методичний посібник / за заг. ред. І. І. Бойко. Житомир : КЗ "ЖОІППО"ЖОР", 2020. 119 с.
Навчально-методичний посібник присвячений проблемі пошуку шляхів щодо розв’язання актуальних проблем: забезпечення інтегративного підходу у створенні особистісно орієнтованого, гуманізованого освітнього простору в умовах НУШ; інклюзивної освіти; можливість переосмислення принципів освітньої політики зі створення рівних умов та можливостей для отримання якісної освіти і розвитку потенціалу всіх дітей; сприяння поширенню інформованості серед населення.
Особливу увагу приділено проблемам втілення ідеї наступності та інтеграції зусиль ЗДО і НУШ, щодо технологічних засад її організації, що дає змогу здійснювати індивідуальний корекційний підхід до всіх учасників освітнього процесу, зокрема, і до дітей з особливими освітніми потребами.
Для педагогів, соціальних працівників освіти, психологів, науковців-дослідників, практиків, батьків, усім зацікавленим навчально-виховними проблемами.

Дата

2020

Мова

українська

Тип

посібник

Ідентифікатор

https://repository.zippo.net.ua/files/original/1a93b5087229528d3d20ebc3b0315560.pdf

Документи

navchalno_metodichniy-posіbnik_kafedra_psihologії_boyko-і.і.2020.pdf

Цитування

“Психолого-педагогічні засади інтегрованого підходу до навчання у початковій школі в умовах НУШ,” Репозитарій КЗ "Житомирський ОІППО" ЖОР, доступний 1 липня 2022 р., https://repository.zippo.net.ua/items/show/144.

Вихідні формати

Позиція: 22 (117 переглядів)