Андрагогічний супровід особистісного та професійного зростання педагога

Dublin Core

Назва

Андрагогічний супровід особистісного та професійного зростання педагога

Тематика

освіта

Опис

Андрагогічний супровід особистісного та професійного зростання педагога : навчально-методичний посібник / за ред. Косигіної О. В. Житомир : Полісся, 2020. 95 с.
У навчально-методичному посібнику представлено матеріали, в яких актуалізуються науково-практичні проблеми реалізації андрагогічного супроводу особистісного та професійного зростання педагога в сучасних умовах реформування освіти: теорія та практика андрагогіки у системі післядипломної педагогічної освіти; дистанційна освіта педагога: ефективність та перспективи впровадження; освіта дорослих: подолання криз у розвитку особистості педагога; особливості формування андрагогічної компетентності в умовах підвищення кваліфікації педагога; психологічні аспекти навчання дорослих у післядипломній освіті; здоров’язбережувальні технології у системі післядипломної освіти; андрагогічні засади професійної діяльності в умовах інклюзивної освіти; розвиток цифрової компетентності в процесі підвищення кваліфікації.
Адресовано науково-педагогічним та педагогічним працівникам.
Матеріали подані в авторській редакції. Відповідальність за зміст опублікованих матеріалів несуть їх автори.

Дата

2020

Мова

українська

Тип

посібник

Ідентифікатор

https://repository.zippo.net.ua/files/original/bb81c828731bad7afa164db84a9c1edf.pdf

Документи

Андрагогічний супровід+.pdf

Цитування

“Андрагогічний супровід особистісного та професійного зростання педагога,” Репозитарій КЗ "Житомирський ОІППО" ЖОР, доступний 19 травня 2022 р., https://repository.zippo.net.ua/items/show/145.

Вихідні формати

Позиція: 39 (81 переглядів)